O przedszkolu

Przedszkole „Dzieciaki.pl” funkcjonuje od 1 stycznia 2012 roku zgodnie z Ustawą o systemie oświaty i posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Od początku istnienia naszej placówki, funkcję dyrektora pełni Pani Bożena Brzozowska. Nasze przedszkole położone jest w malowniczej i spokojnej części miasta, w okolicy Parku Jordanowskiego. Obecnie przedszkole liczy dwa oddziały po 17 dzieci. Mała liczebność grup sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. W grupie maluszków „Wesołe Misie” pracuje dwóch wykwalifikowanych nauczycieli oraz jedna pomoc nauczyciela, natomiast w grupie starszaków zatrudnionych jest dwóch wykwalifikowanych nauczycieli. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracyjnych oraz rodziców przedszkole dynamicznie się rozwija a co najważniejsze panuje w nim domowa atmosfera. Pięknie urządzone sale przedszkolne, sala gimnastyczna, szatnie oraz ogród przedszkolny sprzyjają miłemu spędzaniu u nas czasu. W przedszkolu odbywa się wiele imprez i uroczystości. Naszą nieustanną troską jest dobro dziecka. Bez przerwy pracujemy też nad budowaniem przyjaznych, właściwych relacji z rodzicami naszych wychowanków. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych zajęć dodatkowych, które prowadzone są przez profesjonalnie wyszkoloną kadrę. Nasi wychowankowie są pod stałą opieką logopedy, psychologa oraz pedagoga. W celu osiągnięcia „doskonałej” gotowości do rozpoczęcia nauki w szkole, w naszym przedszkolu dla dzieci 6-ścio letnich organizowane są zajęcia dodatkowe prowadzone przez doświadczonego nauczyciela z długoletnim stażem pracy z dziećmi.

Aktualności

Sprawdź co nowego!

Poznaj nas

Nasze Przedszkole

Przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością.

Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie przestronne, słoneczne sale do zabawy i zajęć dydaktycznych, pełne kolorowych gier i zabawek. Każda z sal posiada własną szatnię oraz łazienkę z ubikacją, a wszystko to przystosowane dla potrzeb malucha. W budynku również znajduje się sala gimnastyczna wyposażona w sprzęt do rehabilitacji, zabaw ruchowych, tanecznych i muzycznych oraz basen kulkowy i zjeżdżalnia.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Przedszkole Niepubliczne Dzieciaki.pl
ul. Ofiar Katynia 10
37-450 Stalowa Wola

tel. (15) 600 50 25
tel. 601 848 644 (sala zajęć)