O nas

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO ZABAWY I NAUKI W NASZYM PRZEDSZKOLU!!!!!

ZAPEWNIAMY

Przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością.

WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLA

Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie przestronne, słoneczne sale do zabawy i zajęć dydaktycznych, pełne kolorowych gier i zabawek. Każda z sal posiada własną szatnię oraz łazienkę z ubikacją, a wszystko to przystosowane dla potrzeb malucha. W budynku również znajduje się sala gimnastyczna wyposażona w sprzęt do rehabilitacji, zabaw ruchowych, tanecznych i muzycznych oraz basen kulkowy i zjeżdżalnia.

Kolorowa jadalnia zachęca do próbowania smacznych i zdrowych posiłków dostarczanych przez firmę cateringową Pana Mariusza Piekarza. Wszystkie posiłki przygotowywane są pod okiem dietetyka specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszych: wymaganą wysokość sal, odpowiednią szerokość drzwi, blokadę okien itp.

Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki posiadamy atesty i certyfikaty.

MONITORING

W naszym przedszkolu rodzic może korzystać z monitoringu. Dostęp do „podglądu” jest zabezpieczony hasłem, które zostaje państwu indywidualnie nadane. Dzięki temu udogodnieniu będą Państwo mogli w każdej chwili za pośrednictwem internetu zobaczyć jak dziecko się bawi, je, uczestniczy w zajęciach, jak zachowuje się wśród rówieśników.

WYCHOWANIE

W pracy z dziećmi wykorzystujemy elementy wszystkich znanych metod pojawiających się w dydaktyce przedszkolnej, nie preferujemy szczególnie jednej określonej metody. Cenimy szczególnie te, które wyzwalają twórczą aktywność dziecka, wspierają jego rozwój, uczą samodzielności.

ZAPEWNIAMY, ŻE DZIAŁANIA WSZYSTKICH NASZYCH PRACOWNIKÓW SKIEROWANE BĘDĄ NA WYCHOWANIE RADOSNEGO, AKTYWNEGO, WRAŻLIWEGO, ODPORNEGO PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE DZIECKA PRZY WSPÓŁUDZIALE RODZICÓW.

Kontakt z nami

Przedszkole Niepubliczne Dzieciaki.pl
ul. Ofiar Katynia 10
37-450 Stalowa Wola

tel. (15) 600 50 25
tel. 601 848 644 (sala zajęć)