Z początkiem każdego roku przedszkolnego próg naszego przedszkola przekraczają nowe dzieci. Dla nas, nauczycielek jest to ogromne wyzwanie. Jest to ogromne wyzwanie również dla nowych przedszkolaków jak i ich rodziców. Okres adaptacyjny jest w tym procesie kluczowym elementem. Każdy maluszek indywidualnie z rodzicem ma okazję zwiedzić oraz poznać przedszkole, ogród przedszkolny, salę gimnastyczną z mnóstwem kształtek rehabilitacyjnych do zabaw oraz basenem z piłeczkami. Jest również możliwość zapoznania się z salą zajęć oraz uczestnictwa w specjalnie zorganizowanych na ten dzień zajęciach. Ten cały proces ma na celu zapewnienie rodziców, że nasze przedszkole stwarza dzieciom odpowiednie warunki w tak bardzo ważnym okresie rozwojowym. W naszym przedszkolu dzieci mają zapewnione poczucie bezpieczeństwa, a rodzice pewność, że jest to odpowiednie miejsce, w którym bez żadnych obaw mogą pozostawić swoje ukochane dziecko. Biorąc pod uwagę zróżnicowane wiekiem grupy, dzieci integrują się nie tylko z rówieśnikami ale również ze starszymi życzliwymi przedszkolakami. Zazwyczaj na początku roku organizowany jest „Rodzinny piknik” dla wszystkich przedszkolaków oraz ich rodziców. Jest to wspaniała okazja do zapoznania się ze sobą wszystkich przedszkolaczków, ale również rodziców. Wszystkie uroczystości przedszkolne są również wspaniałą okazją do nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Pierwszą taką wspólną uroczystością jest „pasowanie na przedszkolaka”. Dzieci z wielką chęcią i radością występują przed zaproszonymi gośćmi. My ,jako grono pedagogiczne mamy nadzieję, że lata spędzone w Niepublicznym Przedszkolu „Dzieciaki.pl” będą najwspanialszym okresem w rozwoju dziecka.

Sprawdź co nowego!

Poznaj nas

Nasze Przedszkole

Przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością.

Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie przestronne, słoneczne sale do zabawy i zajęć dydaktycznych, pełne kolorowych gier i zabawek. Każda z sal posiada własną szatnię oraz łazienkę z ubikacją, a wszystko to przystosowane dla potrzeb malucha. W budynku również znajduje się sala gimnastyczna wyposażona w sprzęt do rehabilitacji, zabaw ruchowych, tanecznych i muzycznych oraz basen kulkowy i zjeżdżalnia.